Praca na stanowisku Referent ds. księgowości

4 października 2018

Hej, W związku z dynamicznym rozwojem firmy wakat na stanowisku Referent ds. księgowości mamy! Koleżanki, Kolegi do zespołu szukamy! Może pragniesz zmian i szukasz okazji? Może popadłeś/popadłaś w rutynę i szukasz nowych wyzwań? Jeżeli chcesz przychodzić do pracy z przyjemnością… …to pewnie na Ciebie czekamy i na rozmowę kwalifikacyjną zapraszamy! Jeśli marzy Ci się biegłość w podatkach… …to przekraczając próg naszego biura i dołączając do zespołu zyskasz możliwość: – rozwoju i zdobycia wielu interesujących doświadczeń – awansu i budowania kariery w renomowanej firmie U nas nie prześpisz swojej szansy! Zastanawiasz się, czy dasz radę w podatkach i księgowości? Spokojnie, wprowadzimy Cię do zawodu. Zespół BRBK
CV Prosimy składać przez formularz kontaktowy lub na maila rekrutacja@brbk.pl. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ FIRMĘ DORADCA PODATKOWY BARBARA KUŁAKOW W CELU PROWADZENIA REKRUTACJI NA APLIKOWANE PRZEZE MNIE STANOWISKO. 

Otwarte Pn – Pt

07:30 – 15:30

Adres

ul. M. Zientary-Malewskiej 25, 10-307 Olsztyn